Bugünkü Haberler
Yeni Gazetem

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Ümraniyespor 4 3 0 1 9 9
2- Bursaspor 4 3 0 1 8 9
3- Keçiörengücü 4 2 2 0 3 8
4- Hatayspor 3 2 1 0 7 7
5- Fatih Karagümrük 3 2 1 0 6 7
6- Altay 4 2 1 1 6 7
7- Akhisarspor 4 2 1 1 3 7
8- Adana Demirspor 4 1 3 0 2 6
9- Balıkesirspor 4 2 0 2 4 6
10- İstanbulspor 4 1 2 1 7 5
11- Adanaspor 4 1 2 1 5 5
12- Altınordu 4 1 1 2 5 4
13- BŞB.Erzurumspr 4 1 1 2 4 4
14- Osmanlıspor FK 4 1 1 2 5 4
15- Ekol Göz Menemenspor 4 1 1 2 3 4
16- Boluspor 4 0 1 3 1 1
17- Giresunspor 4 0 1 3 4 1
18- Eskişehirspor 4 0 1 3 4 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Amatör Liglerde gruplar belli oldu
Amatör Liglerde gruplar belli oldu
21 Ağustos 2019 20:49
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 21 defa Okundu

Balıkesir Süper Amatör Ligi ve 1. Amatör Küme’de grup kuraları çekildi.
Balıkesir Süper Amatör Ligi A ve B Grupları ile 1. Amatör Küme Merkez A ve B, Körfez ve Marmara Grupları’nın grup kuraları ile fikstürleri çekildi.
Altın Otel’de gerçekleşen toplantıda konuşan Balıkesir ASKF Başkanı Metin Mengüç yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diledi. 2019-2020 sezonunun Süper Amatör Lig’de 11 ve 10 takımlı olmak üzere 2 takımda oynanacağını belirten Mengüç, 2020-2021 sezonunda ise Süper Amatör Lig’in 12’şerli 2 grupta oynanacağını duyurdu. Yapılan konuşmaların ardından kura çekimine geçildi. Çekilen kura sonucunda 1.Amatör Küme ile Süper Amatör Lig’de gruplar şu şekilde oluştu:
1. Amatör Küme Marmara Grubu: Bandırma 100.Yılspor, Bostancıspor, Hasanbeyspor, Manyas Belediyespor, Paşaçiftlikspor, Sanayispor, Sarıköyspor, Tayfunspor, Tuzakçıspor, 600 Evlerspor
1.Amatör Küme Körfez Grubu: Adaspor, Akçay Sarıkızspor, Barbaros Sefaspor, Bostancı 2017, Hamdibey Kayaspor, Körfez Eğitim Gelişimspor, Küçükşapçıspor, Yeni Esnafspor, 2008 Yeni Mahallespor, Yeni Kızılkeçilispor
1. Amatör Küme Merkez A Grubu: Yakupköyspor, Karamanköyspor, Karesibeyi Vicdaniyespor, Mahmudiyespor, Şabanlarspor, İvrindi Belediyespor, Halalcaspor, Babaköyspor, Tatlıpınarspor
1. Amatör Küme Merkez B Grubu: Yenicespor, Ayşebacı Fatihspor, Çakallarspor, Kepsut Belediyespor, Pamukçu Belediyespor, Nergizspor, Hotaşlar Birlikspor, Etiborspor, Ceylanspor
Süper Amatör Lig A (Körfez) Grubu: Altınovaspor, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Burhaniye Belediyespor, Dursunbey Belediyespor, Gömeç Belediyespor, Havran Fatih Belediyespor, Küçükköyspor, Sakaryaspor, Savaştepe Belediyespor, Uğur Grup Çayırhisarspor, 1966 Edremitspor
Süper Amatör Lig B (Marmara) Grubu: Balya Belediyespor, Erdekspor, Etispor, Gaziosmanpaşaspor, Gönen Karşıyakaspor, Marmara Adalar Belediyespor, Reşadiyespor, Susurlukspor, Sındırgı Belediyespor, Yeni Sanayispor
İHA



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa