Yeni Gazetem
Bugünkü Haberler
Yeni Gazetem

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 11 6 3 2 16 21
2- Fatih Karagümrük 11 5 4 2 16 19
3- Cesar Grup Ümraniyespor 11 5 3 3 18 18
4- Balıkesirspor 11 5 3 3 14 18
5- Akhisarspor 11 5 3 3 13 18
6- BŞB.Erzurumspr 11 5 3 3 11 18
7- Keçiörengücü 11 4 6 1 9 18
8- Bursaspor 11 6 2 3 16 17
9- Ekol Göz Menemenspor 11 5 2 4 12 17
10- Altay 11 4 3 4 16 15
11- Adana Demirspor 11 2 6 3 13 12
12- İstanbulspor 11 2 6 3 17 12
13- Giresunspor 11 3 3 5 11 12
14- Boluspor 11 2 4 5 11 10
15- Osmanlıspor FK 11 4 1 6 14 10
16- Adanaspor 11 1 5 5 12 8
17- Altınordu 11 1 4 6 9 7
18- Eskişehirspor 11 3 1 7 16 1
Üst Lig Play Off Alt Lig
BAN-BAN EYÜP’E KARŞI
BAN-BAN EYÜP’E KARŞI
6 Eylül 2019 22:17
Font1 Font2 Font3 Font4

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig’e milli maçlar dolayısıyla ara verilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de 2. hafta müsabakaları oynanacak. Bandırmaspor yarın saat 16:30’da Eyüpspor’u konuk edecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre TFF 2. Lig’de haftanın maç programı şu şekilde:

KIRMIZI GRUP

8 Eylül Pazar:

15.30 Birevim Elazığspor-Sakaryaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

16.00 Niğde Anadolu-Vanspor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Kırşehir Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Kırşehir Ahi)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe)

16.30 Ergene Velimeşespor-Uşakspor (Ergene Velimeşe)

16.30 Bandırmaspor-Eyüpspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Tuzlaspor-Bayburt Özel İdare (Tuzla Belediye Sahası)

19.00 Kardemir Karabükspor-Etimesgut Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor (12 Şubat)

 

BEYAZ GRUP

8 Eylül Pazar:

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Vakfıkebir İlçe)

16.00 1922 Konyaspor-Gümüşhanespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.00 Hacettepe-Manisa (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Amed Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal)

16.30 Sarıyer-BAK Spor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Sancaktepe-Kırklarelispor (15 Temmuz)

16.30 İnegölspor-Yeni Çorumspor (İnegöl İlçe)

19.00 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP)

19.00 Samsunspor-Pendikspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)



Bu haberler ilginizi çekebilir!
YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa