Bugünkü Haberler
Yeni Gazetem

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Ümraniyespor 4 3 0 1 9 9
2- Bursaspor 4 3 0 1 8 9
3- Hatayspor 4 2 2 0 7 8
4- Fatih Karagümrük 4 2 2 0 6 8
5- Keçiörengücü 4 2 2 0 3 8
6- Altay 4 2 1 1 6 7
7- Akhisarspor 4 2 1 1 3 7
8- Balıkesirspor 5 2 1 2 6 7
9- BŞB.Erzurumspr 5 2 1 2 6 7
10- Adana Demirspor 4 1 3 0 2 6
11- İstanbulspor 5 1 3 1 9 6
12- Adanaspor 5 1 2 2 6 5
13- Altınordu 4 1 1 2 5 4
14- Osmanlıspor FK 4 1 1 2 5 4
15- Ekol Göz Menemenspor 4 1 1 2 3 4
16- Boluspor 4 0 1 3 1 1
17- Giresunspor 4 0 1 3 4 1
18- Eskişehirspor 4 0 1 3 4 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
GENÇLER SERİYİ SÜRDÜRECEK
GENÇLER SERİYİ SÜRDÜRECEK
15 Şubat 2019 22:24
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 138 defa Okundu

Basketbol Gençler Ligi Final Grubu 4. hafta karşılaşmasında Banvit, 17 Şubat Pazar günü saat 14.00’da Tofaş Spor Salonu’nda Tofaş’a konuk olacak.

Bu sezon çıktığı 18 maçın 17’sini kazanıp normal sezon grubunu lider olarak tamamlayan ve bu başarılı performansını final grubunda da sürdürmek isteyen Banvit’in gençleri, Basketbol Gençler Ligi Final Grubu dördüncü hafta maçında 17 Şubat Pazar günü saat 14.00’da Tofaş Spor Salonu’nda Tofaş’a konuk olacak. Mücadeleyi Can Mavisu, Berk Kurtulmuş, Tarık Araz hakem üçlüsü yönetecek.

Banvit’li gençler final grubunda geçtiğimiz hafta Bandırma’da konuk ettiği Gelişim Koleji’ni 90-66 mağlup ederek, final grubundaki ilk üç maçını kazanarak iyi bir başlangıç yaparken; Tofaş ise İstanbul’da karşılaştığı Beşiktaş’a 76-61’lik skor ile mağlup olmuştu. Banvit’in gençleri bu maçı da kazanarak final grubunda yoluna kayıpsız devam etmek istiyor.

Basketbol Gençler Ligi Final Grubu’nda oynanacak olan 4. hafta karşılaşmaları şu şekilde;

17 Şubat Pazar

14.00  Tofaş – Banvit BK (Tofaş)

14.00  TAC NEF – TED Ankara Kolejliler (Edip Buran)

14.00  Türk Telekom – Beşiktaş (Ankara)

15.30  Gelişim Koleji – İstanbul BBSK (Gelişim Koleji)

18.00  Darüşşafaka Basketbol – Türk Telekom (Ayhan Şahenk)

19 Şubat Salı

14.00  Fenerbahçe Beko – Pınar Karşıyaka (FB Metro Enerji)

19.00  Anadolu Efes – Darüşşafaka (Ahmet Cömert)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa