Bugünkü Haberler
KAZANMAYA GİDECEĞİZ
17 Eylül 2019 16:38

Balıkesirspor Teknik direktörü Ali Tandoğan, kulüp tesislerinde düzenlediği haftalık basın toplantısında 20 Eylül Cuma günü saat 19:00’da oynanacak İstanbulspor karşılaşmasını değerlendirdi. Tandoğan, “ İstanbul’a kazanmak için gideceğiz” dedi.

 

Balıkesirspor ligin 5. haftasında 20 Eylül Cuma günü İstanbulspor’a konuk olacak. Karşılaşma öncesi kulüp tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyen Balıkesirspor Teknik Direktörü Ali Tandoğan, İstanbulspor’un güçlü bir kadrosu olduğunu fakat kendilerinin kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi.

TAKIMLARIN OTURMADIĞI BİR DÖNEMDEYİZ

İstanbulspor’un 4 maçında da gol attığını ve hücum futbolu oynadığını ifade eden Tandoğan, sarı siyahlı ekibe karşı tedbirler alarak oyuncularına taktik antrenmanda maça hazırlayacağını belirtti.

Tandoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bu hafta oynayacağımız maç tabii ki bizler açısından çok önemli. Kazandığımız bir maçtan sonra bu tip maçların önemi oluyor. Sezonun daha başındayız. 4. haftadayız ve önümüzde 30 hafta var. Bizler açısından uzun bir süre.  Takımların oturmadığı, bazı takımların büyük beklentiler içerisindeyken istediğini alamadığı bir ortam içerisindeyiz” dedi.

İSTANBULSPOR ÇOĞU TAKIMDAN DAHA İYİ

Sezon başından buyana büyük sıkıntılar çektiklerini fakat transfer yasağının kalkmasıyla kadro anlamında ellerinin güçlendirdiğini söyleyen Tandoğan;  İstanbulspor maçıyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Rakibimiz İstanbulspor bu anlamda çok iyi bir takım. Birçok takımdan daha iyi bir takım. Ne anlamda bunu söylüyorum. İzlediğim 4 maçında da rakiplerine ciddi anlamda üstünlük sağladılar. Hem hücum hem savunma anlamında iyi işleri var. Hücumu seven bir takım ve her maç gol attılar.

Genel olarak öne geçiyorlar. Bu bizler açısından önemsememiz ve dikkat etmemiz gereken bir konu. Rahat bir ekip ve gergin bir ortam oluşturmuyorlar. Futbol oynuyorlar ve bizde bunlarla alakalı ciddi önlemler alacağız.

Sahada neler yapabilir konusunda rakibin analizini yaptıktan sonra çalışmalarımızı o yönde taktik antrenmanlarımızı yapacağız. İnşallah iyi sonuçlarla döneriz.

Tabi ki bu iyi sonuç evimizde oynayacağımız 2 maça tesir eder. Biz hiçbir zaman sonuç odaklı yaşamıyoruz. Altay maçını kaybettik burada gelip ah vah çekmedik. Kazanmamız gerekiyordu. Orda da kazansak burada yine kazanmamız gerekiyordu. Biz hiçbir maçımıza kaybederiz geri döndüğümüzde de kazanırız düşüncesi oluşmadı.  İstanbul’a kazanmak için gideceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnşallah Muvaffak oluruz” dedi.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş :
KAZANMAYA GİDECEĞİZ KAZANMAYA GİDECEĞİZ KAZANMAYA GİDECEĞİZ KAZANMAYA GİDECEĞİZ
11 defa izlendi

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu Videolar ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa