Bugünkü Haberler
Yeni Gazetem

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Cesar Grup Ümraniyespor 7 4 2 1 13 14
2- Hatayspor 7 4 2 1 10 14
3- Balıkesirspor 7 4 1 2 11 13
4- Akhisarspor 7 4 1 2 9 13
5- Fatih Karagümrük 7 3 3 1 12 12
6- Altay 7 3 3 1 11 12
7- Keçiörengücü 7 2 5 0 5 11
8- Adana Demirspor 7 2 4 1 8 10
9- İstanbulspor 7 2 4 1 12 10
10- BŞB.Erzurumspr 7 3 1 3 7 10
11- Bursaspor 7 4 0 3 11 9
12- Osmanlıspor FK 7 3 1 3 9 7
13- Ekol Göz Menemenspor 7 2 1 4 5 7
14- Adanaspor 7 1 3 3 10 6
15- Altınordu 7 1 2 4 8 5
16- Giresunspor 7 1 2 4 6 5
17- Boluspor 7 0 2 5 5 2
18- Eskişehirspor 7 1 1 5 8 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
MUHSİNE ÖDÜLE DOYMUYOR
MUHSİNE ÖDÜLE DOYMUYOR
18 Aralık 2018 21:05
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 154 defa Okundu

Balıkesir ve Burhaniye’nin gururu, Milli Özel Sporcu ve aynı zamanda Burhaniye Belediyespor özel sporcusu olan Muhsine Gezer, Burhaniye’ye bir ödül daha getirdi. Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun düzenlediği ‘Yılın Enleri’ ödül töreninde Muhsine Gezer, Sporcu Kardeşliği ödülüne layık görüldü.

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulunun bu sene sekizincisini düzenlediği organizasyonda, öğrenciler tarafından 10 farklı kategoride seçilen ‘Yılın Enleri’ açıklandı.

Üniversitenin güney yerleşkesinde düzenlenen ödül töreninde, 1500 metre Dünya Salon Şampiyonu olan Milli Özel Sporcu ve Burhaniye Belediyespor atleti Muhsine Gezer Sporcu Kardeşliği dalında ödül aldı. Her katıldığı turnuvada aldığı dereceler ile Türkiye’yi ve Burhaniye’yi gururlandıran Muhsine Gezer, Boğaziçi öğrencileri tarafından da onurlandırıldı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

10 farklı kategoride yılın enleri belirlenirken özel ödüller ile birlikte 15 dalda dağıtılan ödüllerin sahipleri şu şekilde belirlendi.

Yılın en iyi takımı: Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı

Yılın en iyi basketbol oyuncusu: Cedi Osman

Yılın en iyi voleybol oyuncusu: Gözde Kırdar (Eski milli voleybolcu)

Yılın en iyi bireysel sporcusu: İrem Yaman (Milli tekvandocu)

Yılın en iyi çıkış yapan sporcusu: Yankı Erel (Milli tenisçi)

Yılın en iyi çıkış yapan takımı: MKE Ankaragücü

Yılın en iyi antrenörü: Zeljko Obradovic (Fenerbahçe Beko Başantrenörü)

Yılın en iyi spor yöneticisi: Maurizio Gherardini (Fenerbahçe Beko Genel Menajeri)

Yılın en iyi spor programı: Ters Köşe (Tivibu Spor)

Yılın en iyi spor yorumcusu: Ali Ece

Sporcu kardeşliği ödülü: Sümeyye Boyacı (Paralimpik milli yüzücü), Zübeyde Süpürgeci (Milli para atlet), Ege Pedal Spor Kulübü, Muhsine Gezer (Milli özel sporcu), Ali Topaloğlu (Down sendromlu milli atlet), Gençler Badminton Kadın Milli Takımı

Sporcu kardeşliği İsmet Badem yaşam boyu başarı ödülü: Togay Bayatlı (Eski Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı – Spor yazarı)

Sporcu kardeşliği özel başarı ödülü: Mete Gazoz (Milli okçu)

Sporcu kardeşliği Boğaziçi spor elçisi ödülü: Süverçe Korkmazer (Master kürekçi)

Fair play ödülü: Nil Çokgezen (8 yaşındaki satranççı), Fenerbahçe 19 Yaş Altı Futbol Takımı



Yoruma Kapalıdır..

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa