Yeni Gazetem
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Yukatel Denizlispor 34 21 9 4 67 72
2- Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 70
3- Hatayspor 34 19 10 5 57 67
4- Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 62
5- Gazişehir Gzntp 34 17 8 9 60 59
6- Adana Demirspor 34 17 7 10 50 58
7- Altınordu 34 16 9 9 50 57
8- Ümraniyespor 34 14 11 9 44 53
9- Boluspor 34 14 7 13 41 49
10- Altay 34 12 11 11 52 47
11- İstanbulspor 34 10 13 11 45 43
12- Adanaspor 34 9 10 15 41 37
13- Giresunspor 34 8 12 14 32 36
14- Eskişehirspor 34 9 8 17 44 35
15- Balıkesirspor 34 11 7 16 36 34
16- Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 30
17- Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 25
18- K. Karabükspor 34 0 3 31 10 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Yeni Gazetem
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
11 Aralık 2018 20:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 109 views Okundu

Balıkesirspor’un, Çaykur Rizespor’u ağırlayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu 2’nci maçlarının programı açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu rövanş maçlarının programı belli oldu. İlk maçları 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanan maçların rövanşları ise 18, 19 ve 20 Aralık tarihlerinde oynanacak. Müsabaka programı şöyle:

18 ARALIK SALI

13.00 1461 Trabzon – Ümraniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.45 MKE Ankaragücü – Bodrum Bld. Bodrumspor

15.00 Balıkesirspor Baltok – Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

17.00 Göztepe – Nazilli Belediyespor (Bornova Stadı)

19.00 Medipol Başakşehir – Adana Demirspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

20.30 Galatasaray – Keçiörengücü (Türk Telekom Stadyumu)

19 ARALIK ÇARŞAMBA

13.00 Van B.Ş. Belediyespor – Boluspor (Van Atatürk)

13.45 Etimesgut Belediyespor – Evkur Yeni Malatyaspor (Etimesgut BelediyesiAtatürk)

15.00 Kahramanmaraşspor  – Aytemiz Alanyaspor (12 Şubat Stadı)

17.00 Kasımpaşa – Menemen Belediye Spor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Kayserispor – Altay (Kadir Has Stadyumu)

20.30 Trabzonspor – Sivas Belediye Spor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20 ARALIK 2018 PERŞEMBE

13.00 Hatayspor – Gençlerbirliği (Antakya Atatürk)

13.45 Darıca Gençlerbirliği – Antalyaspor (Darıca İlçe Stadyumu)

18.00 Akhisarspor – Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)

20.30 Giresunspor – Fenerbahçe (Giresun Atatürk) – İstanbul



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa