Bugünkü Haberler
Yeni Gazetem

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Cesar Grup Ümraniyespor 7 4 2 1 13 14
2- Hatayspor 7 4 2 1 10 14
3- Balıkesirspor 7 4 1 2 11 13
4- Akhisarspor 7 4 1 2 9 13
5- Fatih Karagümrük 7 3 3 1 12 12
6- Altay 7 3 3 1 11 12
7- Bursaspor 7 4 0 3 11 12
8- Keçiörengücü 7 2 5 0 5 11
9- Adana Demirspor 7 2 4 1 8 10
10- İstanbulspor 7 2 4 1 12 10
11- BŞB.Erzurumspr 7 3 1 3 7 10
12- Osmanlıspor FK 7 3 1 3 9 10
13- Ekol Göz Menemenspor 7 2 1 4 5 7
14- Adanaspor 7 1 3 3 10 6
15- Altınordu 7 1 2 4 8 5
16- Giresunspor 7 1 2 4 6 5
17- Boluspor 7 0 2 5 5 2
18- Eskişehirspor 7 1 1 5 8 -2
Üst Lig Play Off Alt Lig
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
11 Aralık 2018 20:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 115 defa Okundu

Balıkesirspor’un, Çaykur Rizespor’u ağırlayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu 2’nci maçlarının programı açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu rövanş maçlarının programı belli oldu. İlk maçları 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanan maçların rövanşları ise 18, 19 ve 20 Aralık tarihlerinde oynanacak. Müsabaka programı şöyle:

18 ARALIK SALI

13.00 1461 Trabzon – Ümraniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.45 MKE Ankaragücü – Bodrum Bld. Bodrumspor

15.00 Balıkesirspor Baltok – Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

17.00 Göztepe – Nazilli Belediyespor (Bornova Stadı)

19.00 Medipol Başakşehir – Adana Demirspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

20.30 Galatasaray – Keçiörengücü (Türk Telekom Stadyumu)

19 ARALIK ÇARŞAMBA

13.00 Van B.Ş. Belediyespor – Boluspor (Van Atatürk)

13.45 Etimesgut Belediyespor – Evkur Yeni Malatyaspor (Etimesgut BelediyesiAtatürk)

15.00 Kahramanmaraşspor  – Aytemiz Alanyaspor (12 Şubat Stadı)

17.00 Kasımpaşa – Menemen Belediye Spor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Kayserispor – Altay (Kadir Has Stadyumu)

20.30 Trabzonspor – Sivas Belediye Spor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20 ARALIK 2018 PERŞEMBE

13.00 Hatayspor – Gençlerbirliği (Antakya Atatürk)

13.45 Darıca Gençlerbirliği – Antalyaspor (Darıca İlçe Stadyumu)

18.00 Akhisarspor – Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)

20.30 Giresunspor – Fenerbahçe (Giresun Atatürk) – İstanbul



Yoruma Kapalıdır..

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa