Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AYVALIK’TA SERGİ GELİRİ CAN DOSTLARA BAĞIŞLANDI!

Ayvalık’ta “Özgürlüğe Yolculuk” adlı fotoğraf sergisini açan fotoğraf sanatçısı Zeliha Öztürkkan, sergiden elde ettiği gelirle barınağa 675 kilogram mama bağışladı.

Ayvalık’ta “Özgürlüğe Yolculuk” adlı

Fotoğraf sanatçısı Zeliha Öztürkkan’ın  “Özgürlüğe Yolculuk” isimli fotoğraf sergisi Ayvalık Ayazması’nda sanatseverlerle buluşmuştu. Ayvalık Ayazması’nda Eylül ayında ‘Özgürlüğe Yolculuk’ sergisi açan fotoğraf sanatçısı Zeliha Öztürkkan, sergiden elde ettiği geliri Ayvalık Belediyesi Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin misafirleri can dostlarına 675 kilogram ‘mama’ olarak bağışladı. Barınak gönüllüsü Zeliha Türkkan, kendisine destek veren tüm hayvanseverlere teşekkür etti. Ayvalık Belediyesi Başkan Yardımcısı Erkan Karasu da sanatçının gösterdiği örnek davranışı nedeniyle sanatçıyı kutladı.

“TÜM SANATSEVERLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sergi gelirinin barınağa bağışlanmasıyla ilgili konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk  ile ulus, kadın, birey olarak özgürlüğe yolculuğa adanan sergide, sanatçımız Fransa’da çektiği birbirinden değerli fotoğrafları Ayvalık Ayazması’nda sanatseverlerin beğenisine sundu. Ayrıca serginin en değerli yanı da, satışlardan elde edilen tüm gelir Belediyemiz Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki can dostlarımıza bağışlandı. Bu örnek davranış için sanatçımıza ve katılarak destek veren tüm sanatseverlere teşekkür ediyorum”  dedi.  

Gönül DİNÇ