Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALIKESİRSPOR’DAN SUÇ DUYURUSU!

Bu haberin fotoğrafı yok

Glumac dosyası, kesilen sahte çekler, verilen evler ile ilgili yapılan bir takım usulsüzlükleri tespit eden yönetim Balıkesirspor kulübü eski Başkan Özgür Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Kulüp avukatı ile birlikte Balıkesir Adliye Binasına gelen Balıkesirspor Basın sözcüsü Kemal Aydın, “Balıkesirspor’un haklarını kimseye yedirmemek adına Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunduk” dedi.

“BİZİM ÖNÜMÜZÜ HER GEÇEN GÜN KESİYOR”

Özgür Yılmaz hakkında birçok konudan suç duyurusunda bulunduklarını söyleyen Kemal Aydın, “Konumuz Balıkesirspor. Balıkesir’in markası olan takım. Bizim bugün burada olma sebebimiz, Balıkesirspor’un önündeki büyük bir engel olan Glumac dosyası ve eski Balıkesirspor Başkanı Özgür Yılmaz. Sayın Başsavcı vekilimize kulüp avukatımız ile birlikte suç duyurusunda bulunarak dosyalarımızı teslim ettik. Bu süreçte sahte kesilen çeklerle, sahte verilen evlerle ve sebepsiz zenginleşme ile alakalı suç duyurusunda bulunduk. Tabi ki yüce Türk Adaletine güveniyoruz biz. Bizlerin buradaki amacı kulübün zarara uğratılmaması, Kulübün menfaatlerinin öne çıkması, transfer tahtasının açılması gelecekte çocuklarımızın daha iyi bir futbol kulübünde yetişebilmesi amacıyla buraya geldik. İsterdik ki, bu olayı sulh yoluyla güzellikle anlaşıp çözelim fakat sağ olsun Eski Başkan Özgür Yılmaz, bizim önümüzü her geçen gün kesiyor” dedi.

“İNŞALLAH TEZ ZAMANDA BU İŞ ÇÖZÜLÜR”

Takımın sorununun bir an önce çözülmesi gerektiğini belirten Aydın, “Geçtiğimiz günlerde basın toplantısında açıklamamıza rağmen bir video çekmiş ve göndermiş. Çektiği videoda da şunları söylemiş ‘2 oyuncu aldınız parasını ödediniz oynatmadınız’ diye söylemiş. Öyle bir şey yok. Evet 2 oyuncu ile sözleşme imzalandı ve karşılığında kulüp zarar uğratılmadı. 21 kişilik yönetim bunu cebinden karşılayaraktan yaptı. Bütün kayıtlar belli. Bu 2 futbolcunun bedeli yönetim kurulu adına ödendi. Kulüp’ten bir kuruş para çıkmadı. Şunu söylemek istiyorum, Futbolcuya sahte çek verip kulüp borçlandırılıp kalkıp kulüpten parayı alıp da tekrardan ben bu parayı istiyorum diye futbolcuya ödeme yapılmadı. Sadece bir sefere mahsus futbolcuya yönetim kurulu ödemesi yaptık. Bunun gibi birçok dosyayla alakalı Başsavcılığımıza şikâyette bulunduk. İnşallah tez zamanda bu iş çözülür ve takımızın önü açılır” şeklinde konuştu.

Hasan AKAR