Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALYA BELEDİYE GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR!

Balya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Havutbaşı Mahallesi’nde sürdürdüğü çevre düzenleme ve parke taş döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Balya Belediyesi Fen İşleri

Balya’da gerçekleştirdiği çevre düzenleme ve taş döşeme çalışmaları ile vatandaşların ulaşımını kolaylaştıran Balya Belediyesi ekipleri bozulan ve ihtiyaç duyulan yollara kilit parke taşı döşüyor. Belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdüren ekipler, Havutbaşı Mahallesinde çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla vatandaşların hem ulaşımı kolaylaştırılıyor, hem de ilçenin çehresi güzelleştiriliyor.

404510218 18130190083315533 6841017638862190429 n - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

BÜYÜK BİR GAYRETLE ÇALIŞILIYOR!

Parke Taş döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Balya  Belediye Başkanı, Orhan Gaga “Mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit edip ona göre çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaçlı olan mahallelerde gerçekleştirdiğimiz parke taşı döşeme çalışmalarımızı belirli bir program dahilinde aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bu güzel ilçemizin kıymetli insanlarına ekibimizle birlikte büyük bir gayretle çalışarak, ilçemize hizmetler kazandırarak yolumuza devam edeceğiz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Balya’mızın güzel insanlarının, her şeyin en iyisine layık olduğu bilinci ile gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

Serpil ÇAKIRÇAVUŞ