Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Çolakbayrakdar: “Asfalt Plenti Ve Agrega Tesisimizle hem ekonomiye hem doğaya katkı sağlıyoruz”

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, YOL YAPIM VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. ASFALT FİNİŞERİYLE ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİREN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ‘KENDİ KENDİNE YETEBİLEN BİR BELEDİYE’ OLARAK, AGREGA TESİSİ VE ASFALT ŞANTİYESİNDE ÜRETİLEN ASFALT İLE HEM BÜYÜK TASARRUF ETTİKLERİNİ HEM DE ULAŞIM KONFORU SUNDUKLARINI SÖYLEDİ.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt finişeriyle asfalt serimi gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar, ‘Kendi kendine yetebilen bir belediye’ olarak, agrega tesisi ve asfalt şantiyesinde üretilen asfalt ile hem büyük tasarruf ettiklerini hem de ulaşım konforu sunduklarını söyledi.

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Yakut Mahallesi’ndeki çevre düzenleme, yol yapım ve asfalt çalışmalarını takip eden Başkan Çolakbayrakdar, vatandaş ve işçilerle sohbet etti. İşçilerle, yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, asfalt finişeriyle asfalt serimi gerçekleştirdi.

İlçe genelinde yapılan yol çalışmalarının hava şartları elverdiğince yoğun bir tempoda devam ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Yakut Mahallesi’nde yol yapım ve asfalt çalışmalarımız, hızlı bir şekilde devam ediyor. Sezonun başından itibaren dediğimiz gibi hava şartları elverdiği sürece en son ana kadar yol yapım ve asfaltlama çalışmalarımıza devam edeceğiz demiştik. Çevre düzenlemesi ve yol yapım çalışmalarımızın ardından asfaltlama aşamasındayız. Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, her bir bölgemizde ihtiyaç olan yerlerde yeni yol yapımıyla veya mevcut yolların iyileştirilmesiyle ilgili 7/24 sahada çalışmalarına devam ediyor. Asfalt plentimizle kendimiz üretmiş olduğumuz asfalt ve yine kendimizin üretmiş olduğu asfalt için gereken agrega tesisimizle birlikte Kocasinan’ımıza ve Kayseri’mize hizmet verecek yeni yollar yapımına devam ediyoruz. Bütün çalışmalarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, ‘Kendi kendine yetebilen bir belediye’ olabilmenin standartlarını her geçen gün artırdıklarını ve bu konuda Türkiye’de sayılı belediye olduklarını sözlerine ekledi.