Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN ERGİN PAZAR ESNAFI İLE BULUŞTU

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ilçeye bağlı kırsal Akçapınar Mahallesi’nde kurulan pazarı ziyaret ederek vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sorunları tespit etmek için vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Yılmaz, bu kez de Cuma pazarı esnafını ziyaret etti. Esnafın istek ve şikâyetleri dinleyen Başkan Ergin ayrıca pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da oturup çay içti.

“HİZMETLERİMİZE ARALIKSIZ DEVAM EDECEĞİZ”

Akçapınar Mahallesi’ndeki pazar ve esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileyen Başkan Ergin, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Akçapınar Kırsal Mahallemiz’deyiz. Hemşehrilerimizle ve Cuma günleri köy meydanında kurulan pazarda esnafımızla buluştuk. Köydeki büyüklerimizin halini hatrını sorduk, nasihatlerini dinledik. Mahalle muhtarımız Yasin Ataş ile birlikte talep ve önerileri yerinde gördük.  Bu güzel coğrafyanın, havasına suyuna, insanına hizmet etmek boynumuzun borcu. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar olduğu gibi Kırsal Mahalleleri’mize ziyaretlerimize ve hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz” dedi. GÖNÜL DİNÇ