Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Filistin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden, Rektör Erdal’a teşekkür ziyareti

ESKİŞEHİR’DE, FİLİSTİN YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL BAŞKANI MURAD ELMUHANDİS VE BERABERİNDEKİ HEYET ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. FUAT ERDAL’I ZİYARET ETTİ.

ESKİŞEHİR’DE, FİLİSTİN YARDIMLAŞMA VE

Eskişehir’de, Filistin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Murad Elmuhandis, İsrail’in saldırılarına karşı Filistin halkına verdiği destek için hem Anadolu Üniversitesi ailesine hem Rektör Erdal’a hem de yaşanan trajediye kayıtsız kalmayan Anadolu Üniversitesi öğrencilerine teşekkürlerini sundu. Rektör Erdal ise Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyete geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Devletimiz ve milletimizle Filistinli kardeşlerimizin yanında. Tüm halkımız gibi üniversitelerimiz de sivil katliamların son bulması için faaliyetler gösteriyor. Biz de Anadolu Üniversitesi olarak bu sürece tüm imkânlarımızla katkı vermeye devam edeceğiz, bir kez daha ifade etmek istiyorum Filistin halkının yanındayız” dedi.

Filistin Yardımlaşma ve Destekleme Derneği Genel Başkanı Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyet, ziyaret sonrasında Rektör Erdal’a Filistin kimliği ve direnişinin sembollerinden puşi hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.