Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GEDİKOĞLU ADAY ADAYI!

AK Parti Burhaniye İlçe Başkanı Hayri Zeybek’e başvuru dilekçesini veren Namık Kemal Gedikoğlu’nu çok sayıda partili yalnız bırakmadı.

AK Parti Burhaniye İlçe

Burhaniye’de, partilerde aday adayları birer birer ortaya çıkmaya başlarken, AK Parti’de de ilk aday adaylığını açıklayan isim Namık Kemal Gedikoğlu oldu.  Burhaniye’de AK Parti İlçe Başkanlığı yaparken, Belediye Başkan aday adaylığı için Ağustos ayında görevden ayrılan Namık Kemal Gedikoğlu, Burhaniye AK Parti’de aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu. İlçe Başkanlığında yapılan başvuru sırasında, çok sayıda partili Gedikoğlu’nu yalnız bırakmadı.

“ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN”

Başvuru evrakını alan AK Parti İlçe Başkanı Hayri Zeybek, “Çok güzel bir gün geçirdik. Siftahı Namık Kemal başkanımız yaptı. İnşallah, Necdet abimizden sonra Burhaniye’yi tekrar Ak belediyecilik ile tanıştıracağız. Partimizde mahalle yönetimleri oluşturduk. Birlik ve beraberlik içinde çok çalışacağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Partililere teşekkür eden Namık Kemal Gedikoğlu da, “Değerli dava ve yol arkadaşlarım. Biliyorsunuz Belediye Başkan aday adayı olmak için ilçe başkanlığı görevinden 21 Ağustos 2023 tarihinde ayrılmıştım. Teşkilattan gelen biri olarak Partinin her kademesinde görev aldım. Belediye Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesi Yönetim Kurulu üyeliği, Belediye Meclis Üyeliği ve İlçe Başkanlığı yaptım. Aday Adaylığı ile ilgili belgeleri tamamlayarak ilçe başkanlığına teslim etmek üzere burada bulunmaktayım. Bu süreç mevzuat gereği,  önce Genel Merkezin belirttiği üzere internet üzerinden müracaat yapılarak alınacak belgeleri İl Başkanlığına veya İlçe Başkanlıklarına verilerek müracaat işlemleri yapılacaktır denildiğinden biz de gereğini şu anda yaparak belgeleri teslim ettik. Hedefimiz Burhaniye’yi yeniden hizmet ve gönül belediyeciliği ile buluşturmak. Çıktığımız bu kutlu yolda Rabbimiz bizi utandırmasın. Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah, hepinizin Cuması mübarek olsun. Allah’a emanet olun” dedi. Gedikoğlu’nun başvurusu sırasında, çok sayıdaki partili ile birlikte eski Belediye başkanlarından Necdet Uysal da yalnız bırakmadı. Hasan AKAR