Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUSTAFA CANBEY BURHANİYE’DE  

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey Burnahiye çıkarması yaptı. Canbey Burhaniye’de çeşitli temaslarda bulundu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey saha çalışmalarına devam ediyor. Göreve geldiği ilk günden bu tarafa saha çalışmalarına önem veren Canbey Burhaniye’de çeşitli ziyaretler yaptı.

“EKONOMİMİZE CAN SUYU”

Burhaniye ziyaretine Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) başlayan Mustafa Canbey iş insanlarıyla buluştu.  Canbey, “Ağcık Zeytinyağı Fabrikasını  ve Hüseyin Gediz Süt Ürünleri Üretim Tesisini ziyaret ettik.Türkiye Yüzyılı hedeflerimize ulaşmak için istihdam sağlayan, ekonomimize can suyu olan kıymetli iş insanlarımızın ve emekçilerimizin her daim yanlarındayız” dedi.

İSTİŞARE TOPLANTISI

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey OSB’de yaptığı ziyaretin ardından AK Parti Burhaniye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Mustafa Canbey partililerle istişare toplantısı yaptı. Canbey, AK Parti Burhaniye İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, dava ve yol arkadaşlarımızla istişare toplantısında bir araya geldik. İlk günkü aşk ve heyecanla ülkemize, şehrimize, Burhaniye’mize ve aziz hemşerilerimize hizmet etmeyi azimle sürdürüyor, inandığımız yolda yürüyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

TARİHİ BİNAYI İNCELEDİ

Mustafa Canbey  Burhaniye programı kapsamında tarihi Faruk Kızıklı İlkokulu Kütüphanesi ve Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Canbey, Burhaniye’de bulunan en eski kamu binası olma özelliğine sahip binanın restorasyon çalışmalarını inceleyerek bilgiler aldı.  Melih Kadir EFE