Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PAÜ Rektör Yardımcı Prof. Dr. Atar’dan uluslararası bir başarı daha

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. NECİP ATAR, “WEB OF SCİENCE” TARAFINDAN VERİLEN DÜNYA’DA EN ÇOK ATIF ALAN ARAŞTIRMACI ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK ULUSLARARASI BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI

Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, “Web of Science” tarafından verilen Dünya’da En Çok Atıf Alan Araştırmacı ödülünü kazanarak uluslararası bir başarıya daha imza attı.

Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev yapan ve aynı zamanda akademik kadrosunda bilim insanı olarak da faaliyetlerini sürdüren Prof. Dr. Necip Atar, uzun süre çalışmalar yürüttüğü akademik alanında uluslararası bir ödül daha kazandı. Dünya’da En Çok Atıf Alan Araştırmacı ödülünü alan Prof. Dr. Atar’ın başarısı hem Denizli’de hem de Türkiye için büyük bir gurur kaynağı oldu. PAÜ haberi sosyal medya hesabından, “Üniversitemiz İçin Büyük Gurur. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Necip Atar’ın Dünyada En Çok Atıf Alan Araştırmacı ödülünü “Web of Science”@Clarivate tarafından aldığı haberini paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz” şeklinde duyurdu.

Türkiye’de 2’inci

Ödülle ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Necip Atar, Dünyada En Çok Atıf Alan Araştırmacı ödülünü “Web of Science” @Clarivate tarafından almış olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyorum. Dünyada yüzde 1lik dilime girmiş, ülkemizde ise tüm bilim insanları arasında bu ödülü alan 7 kişi içinden 2. olarak listede yer almış bulunuyorum” dedi.