Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

POLİS TEK BİR SUÇLU BIRAKMIYOR!

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri, il merkezinde yaptıkları çalışmalar neticesinde haklarında arama kararı bulunan 11 şüpheliyi yakaladı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’ne

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince il merkezindeki mahallelerde asayiş uygulaması gerçekleştirildi.  Yapılan uygulama neticesinde;Yunus Timlerince, 4 şahsın üzerinde 2 ruhsatsız tabanca, pompalı tüfek ve 14 fişek ele geçirildi.  Tutuklu ve hükümlünün kaçması suçundan 18 yıl 3 ay hapis cezası  bulunan bulunan bir şahıs, kasten yaralama suçundan, 3 yıl 6 ay hapis cezası bulunan bir şahıs, göçmen kaçakçılığı suçundan 2 yıl 10 ay hapis cezası bulunan 3 şahıs, ve 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan 3 ay hapis cezası bulunan 1 şüpheli gözaltına alındı.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!

Ödenmemiş 500 TL trafik cezası bulunan şahıs ve dolandırıcılık, hırsızlık, kişilerin huzur ve sükununu bozma suçlarından ifadesinin alınmasına yönelik aranan 4 şahıs olmak üzere toplam 11 şüpheli yakalanarak Adliyeye intikal ettirildiler. Ayrıca Yıldırım Mahallesi’nde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak 4 şüpheli şahıs Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği Ekibi tarafından tespit edilerek, 2 şüpheli yakalandı. Diğer şüphelileri yakalama yönünde çalışmaların da devam ettiği belirtildi.  GÖNÜL DİNÇ