Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YAĞMUR FUTBOL AŞKINI DURDURAMADI

1.Balıkesir Elit Cup Turnuvası, çok sayıda takımın katılımıyla Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

1.Balıkesir Elit Cup Turnuvası,

Ali Hikmet Paşa Spor Tesislerinde gerçekleştirilen 1.Balıkesir Elit Cup Turnuvası’nda 8 takım mücadele etti. Şampiyon Sportif Organizatörlüğü tarafından düzenlenen turnuvaya Balıkesir’den Balıkesirspor, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Bandırma 17 Eylül Spor Kulübü, Susurluk 15 Eylül Spor Kulübü ve Batı Olimpik Spor Kulübü katılırken İzmir’den ise Altın Genç Spor Kulübü, Gümüş Genç Spor Kulübü ve Çiğli Esentepe Spor Kulübü katıldı.

f37302a0 ecd7 4b1e aa11 f62edb1f2505 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

“GENÇ SPORCULAR TECRÜBE KAZANIYOR”

Balıkesir’de ilk defa altyapı turnuvası düzenlediklerini söyleyen Şampiyon Sportif Organizasyon Şirketi sahibi Taner Kılıçdoğan “Balıkesir’de bu tarzda bir turnuva düzenleyebildiğimiz için çok mutluyuz. Amacımız genç sporcuların tecrübe kazanması ve sosyal gelişimlerini arttırmaktı bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Yağmurlu ve zorlu hava şartları da bizleri yıldırmadı. Güzel bir organizasyonu geride bıraktık. Başka güzel turnuvalara adım atmak için bu çok önemli bir aşamaydı. Umarım bu tarz turnuvalar ile geleceğin yıldızlarına hatta milli takım oyuncularına göz kırpmış oluyoruz. Temellerimiz sağlam. Uzman ekip ve dijital dünyanın da varlığına gözeterek güzel bir organizasyona imza attık. Emeği geçen ve katılım gösteren tüm güzide kulüplerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

DSC 1262 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

“AHP’NİN YENİ HALİNE HAYRAN KALDIK”

Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nin yeni halini çok beğendiklerini söyleyen Kılıçdoğan, “Turnuvaya İzmir’den katılan kulüpler tesisleri görünce çok memnun kaldıklarını gördük.  Futbolda altyapı için böyle tesisler çok önemli. Bu olanakları sundukları için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a ve İl Gençlik Spor Müdürümüz Adem Özalp’a çok teşekkür ediyoruz. Tesisin yeni hali çok güzel. Donanımları ve tüm özellikleriyle bu tesisi çok beğendik. Sporcularımız çok güzel bir turnuvayı geride bıraktılar” dedi.

“FUTBOLUN DİSİPLİNİ GENÇLERİ GELİŞTİRİYOR”

Turnuvaya İzmir’den katılan Altın Genç Spor Kulübü Başkanı Suat Cömert “Öncelikler böyle güzel tesisleri bizlere ve futbolseverlere sunduğu için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür ediyoruz. 100’den fazla organizasyona katıldık ama en güzel tesis burası. Bizler futbolun eğlenceli disiplinini kullanarak çocuklarımızın güzel ahlaklı olması için bir araç olarak görüyoruz. Böyle organizasyonlar çocukların bedensel ve ruhsal sağlıkları için çok önemli. İlk defa gerçekleştirilen bu turnuvaya da davet edildiğimiz çok mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkürler” şeklinde konuştu.

DSC 1272 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

“EVİMİZDE OYNAMAK MUTLULUK VERİCİ”

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor U10 Teknik Sorumlusu ve Yetiştirici Grupların Altyapı sorumlusu Enes Malik Yıldırım “Bugüne kadar U10 kategorisi ile 8 farklı şehirde organizasyonlara katıldık. Ama doğruyu söylemek gerekirse evimizde böyle bir turnuvada oynamak mutluluk verici. İnşallah bu organizasyonlar sonucunda futbola aşık olan çocuklarımızdan milli sporcular ve yıldızlar yetişir” dedi.

DSC 0871 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

TURNUVANIN KAZANANI BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

Şampiyon Sportif tarafından “En İyisi Sensen, En iyilerin Yanında Ol” sloganıyla organize edilen turnuvanın 1’incisi Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, 2’incisi Balıkesirspor, 3’üncüsü Altın Genç Spor Kulübü 4’üncüsü ise Batı Olimpik Spor Kulübü oldu.

DSC 1293 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

Serpil ÇAKIRÇAVUŞ