Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ağrı Dağı’nda 3 bin 200 metrede klip

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MODA VE MÜZİK ETKİNLİKLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN İŞ ADAMI HİKMET ERASLAN, “MR. DOSSO DOSSİ” KİMLİĞİYLE MÜZİK TUTKUSUNU YENİ KLİPLERE TAŞIYOR. DOĞDUĞU TOPRAKLARA OLAN VEFA BORCUNU HER SEFERİNDE İFADE EDEN ERASLAN, BU KEZ BÖLGE TURİZMİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN “ARARAT SUNSET” ADINDA ÖZEL BİR DJ SET HAZIRLADI VE AĞRI DAĞI’NDA 3 BİN 200 METREDE KLİP ÇEKTİ.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MODA

Türkiye’nin en büyük moda ve müzik etkinliklerini gerçekleştiren iş adamı Hikmet Eraslan, “Mr. Dosso Dossi” kimliğiyle müzik tutkusunu yeni kliplere taşıyor. Doğduğu topraklara olan vefa borcunu her seferinde ifade eden Eraslan, bu kez bölge turizmine katkı sağlamak için “Ararat Sunset” adında özel bir DJ set hazırladı ve Ağrı Dağı’nda 3 bin 200 metrede klip çekti.

“Mr. Dosso Dossi Live Performance” adıyla DJ setinin başına geçerek Türkiye’nin pek çok yerinde açık hava konserleri düzenleyen Hikmet Eraslan, Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde çektiği “Renga Bazidê” klibi ve dünyaca ünlü “Bella Ciao” şarkısını İtalyanca ve Kürtçe seslendirdiği klibi ile gündeme gelmişti. Her iki klibi de dijital platformlarda milyonlarca kez izlenen Eraslan, bu kez yine iddialı bir projeye imza attı. Ağrı Dağı’nda 3 bin 200 metre yükseklikte DJ setinin başına geçen Eraslan, özel olarak hazırladığı 17 dakikalık “Ararat Sunset” adlı sete klip çekti.

Yaptığı konserler, sergiler ve defilelerle Doğubayazıt’ın tanıtımını hep ön planda tutan Hikmet Eraslan, bu kez çok zorlu bir coğrafyada kamera karşısına geçti. Arazi araçlarının çıkamadığı bir alana katırlarla taşınan teknik malzemeler ve ekipler “Ararat Sunset”in klip çekimini gerçekleştirdi. Bölgenin turizminin gelişmesi için çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirten Eraslan, “Çok zorlu bir arazide, 5 bin 136 rakımlı Ağrı Dağı’nın 3 bin 200 metre yüksekliğinde keyifli bir çalışma oldu. Özel bir düzenleme ile hem popüler hem de yerel sanatçıların çalışmalarının yer aldığı özel bir set hazırladım. Doğu Avrupa’nın en yüksek yeri olan Ağrı Dağı’nın güzelliklerini gün batımıyla birlikte görsel bir şölen eşliğinde sunduk” dedi.

“Ararat Sunset” yayınlandıktan kısa süre sonra büyük bir beğeni kazandı. Yurt içi kadar yurt dışından da olumlu tepkiler aldığını belirten Eraslan, “Dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunulan parça, kısa sürede büyük ilgi gördü. Klip çok kısa bir sürede 7 milyonu aşan izleyiciye ulaşarak büyük bir başarıya imza attı” dedi.