Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EROZYONLA MÜCADELENİN ÖNEMİ ANLATILDI

TEMA Vakfı Bandırma İlçe Teşkilatı tarafından 13-19 Kasım Erozyon Haftası kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği ve Türkiye Emekliler Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirilerek erozyonla mücadelenin önemi anlatıldı.

TEMA Vakfı Bandırma İlçe

13-19 Kasım Erozyon Haftası etkinlikleri kapsamında çalışmalar gerçekleştiren TEMA Vakfı Bandırma İlçe Sorumluluğu bir dizi ziyaretlerde bulundu.Bandırma’da bulunan Atatürkçü Düşünce Derneği, Türkiye Emekliler Derneği gibi kurumları ziyaret eden TEMA Vakfı Bandırma İlçe Sorumluluğu aynı zamanda okullarda Erozyon’un öneminin anlatıldığı etkinlikler gerçekleştirdi.

“DOĞA SEVGİSİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Erozyon Haftası hakkında konuşan TEMA Vakfı Bandırma İlçe Sorumlusu Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Uğur: “Çevre bilinci oluşturmak ve bunun önemini tüm kesimlere anlatmak amacıyla bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretlerimiz esnasında Erozyon ve İklim Değişikliği hususunu öncelik belirledik. Aynı zamanda bu haftanın önemini dile getirmek adına TEMA Vakfından eğitim alan sınıflarımızda farkındalık çalışmaları gerçekleştirdik. TEMA Vakfı olarak ‘Türkiye Çöl Olmasın’ sloganı ile çıktığımız bu yolda doğa sevgisi oluşturmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Hasan AKAR