Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Güvenli ve Konforlu Ulaşım İçin Büyük Yatırım”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, göreve başladığı günden itibaren şehir genelinde ulaşım altyapısını güçlendirmek ve konforunu artırmak amacıyla büyük bir asfalt hamlesi başlattı. Büyükşehir Belediyesi, iki yeni asfalt tesisi daha inşa ederek asfalt üretim kapasitesini üç kat artırırken saatlik üretimi ise 640 tona çıkardı. Bu sayede, başta Susurluk olmak üzere Balıkesir’in her köşesine daha hızlı ve kesintisiz asfalt çalışmaları devam ediyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

“Güvenli ve Konforlu Ulaşım İçin Büyük Yatırım”
“Susurluk, Yeniden Şekilleniyor: Başkan Yücel Yılmaz’ın Liderliğinde Asfalt ve Estetik Buluşuyor!”
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Susurluk’u daha modern ve güvenli hale getirmek adına başlattığı asfaltlama çalışmalarıyla bölgenin ulaşım altyapısını güçlendiriyor. Başkan Yücel Yılmaz’ın liderliğinde yürütülen asfalt çalışmaları, Susurluk’un ulaşım altyapısını güçlendirerek şehri daha estetik ve çağdaş bir atmosfere kavuşturuyor. 17 bin 300 metre sathi kaplama, 16 bin 200 metre sıcak asfalt ve 68 bin 870 metre kare parke-bordür çalışmalarıyla sokak ve caddeler yeniden tasarlanıyorWhatsApp Image 2023 11 21 at 16.00.29 1 - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

 

“Susurluk Modernleşiyor: Parke-Bordür Çalışmaları Sokaklara Yeni Bir Dokunuş Katıyor!”

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Susurluk’ta 68 bin 870 metre kare parke-bordür çalışmasıyla, sokak ve caddelerin modern bir tasarıma kavuşmasını sağlıyor. Bu yenileme çalışmaları, Susurluk sakinlerine daha keyifli ve modern bir şehir deneyimi sunuyor. Yapılan estetik dokunuşlar sayesinde, Susurluk’un genel görünümü çağdaş bir şehir izlenimi bırakıyor.

DJI 0148 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık
default

‘’Kesintisiz Ulaşım İçin Çalışıyoruz’’
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir’in her ilçesine yönelik 365 gün devam eden asfalt ve yol çalışmalarını vurgulayarak, şehrin her köşesine Büyükşehir imzası attıklarını belirtti. Başkan Yılmaz, çalışmaların plan dahilinde ilerlediğini ifade ederek,
“Her ilçemizde ekiplerimiz çalışmalarını durmaksızın devam ediyor. Şehrimizi bir bütün olarak kucaklayıp her bir ilçesiyle birlikte kalkındırıyoruz. İlçelerde yaptığımız çalışmalar sadece yol yapım işleri değil, Büyükşehir olarak üzerimize düşen her konuda hizmet götürmeyi sürdürüyoruz. Bu şehirde yaşayan her bir hemşerimizin mutlu etmek için ekiplerimizle birlikte canla başla çalışıyoruz.”
şeklinde konuştu.