Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HAMZA DAĞ’DAN YEREL SEÇİM İÇİN NET MESAJ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ Beydağ ve Kiraz’da teşkilat mensupları ile buluştu. Hamza Dağ yaklaşan yerel seçimlere yönelik önemli mesajlar verdi.

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Beydağ ve Kiraz’da temaslarda bulundu. Dağ ve Saygılı, Beydağ ve Kiraz’da teşkilatla buluştu, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı ziyaret etti. Beydağ-Kiraz ilçe yönetimleri ile kadın ve gençlik kollarına seslenen Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Özellikle yerel seçimlerin bizim için ayrı bir önemi vardır. Burada vatandaşımızın en iyi şekilde hizmet alabilmesini sağlayacak politikalar üretiyoruz. Her zaman ‘önce millet’ dedik. Laf değil, iş ürettik. Bizim olduğumuz belediyelerde hizmete odaklandık. İnşallah 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere, tıpkı diğer seçimlerde olduğu gibi, teşkilat olarak hazırız, bu seçimlerde yapacaklarımız planlıdır. Öncelikli hedefimiz; biz de olmayan belediyeleri kazanmaktır. Bergama’da, Kınık’ta, Bayındır’da, Menemen ve Kiraz’da gösterdiğimiz hizmet belediyeciliğini, önümüzdeki dönemde diğer ilçelerde de göstereceğiz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı da, “Kiraz’ın en büyük ihtiyacı olan hastane projesini engelleyecek kadar ileri giden bir haset içindeler. Bunu pek çok yerde yapıyorlar. Engelliyorlar; ama engelleniyoruz diye sızlanıyorlar. Daha doğrusu beceriksizliklerini örtmeye çalışıyorlar. Kiraz Devlet Hastanesini geciktiren CHP’li Büyükşehir Belediyesi de duysun, bu hastane mutlaka yapılacak ve halkımıza hizmet verecek. Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile görüştü. İmar planları düzenlenerek yeniden askıya çıkıldı. Bakanlığımızın girişimleriyle bu yatırımı mutlaka hayata geçireceğiz. CHP’nin iki yüzlü hizmet anlayışına kurban ettirmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Saygılı, “Hizmetin gücü ve verimi burada ortaya çıkıyor. İnşallah İzmir’in diğer ilçelerinde de bu uyum AK belediyecilikle birlikte yakalanacak. Bakın; Kiraz’da bugün DEÜ Veterinerlik Fakültesi var. Doğal gaz var, TOKİ var. Küçük Menderes’in ıslahı, hükümetimizin el attığı ve çiftçimize soluk aldıran; Çatak, Haliller, Suludere barajları var. Belediyemiz de canla başla çalışıyor. Yeni üretici yolları açtı, 11 spor tesisi yaptı, kapalı pazar yerinden parklara Kiraz’ın çehresini değiştirdik. AK belediyecilik; her canlıya dokunan, ihtiyacı olana el uzatan bir belediyeciliktir. Hamza başkanımızın da dediği gibi, merkez ve yerel yönetimin ortak dili ve hareketi berekettir, güçtür. İnşallah 2024’te İzmir ve tüm ilçeleri bu gücü tercih edecek, hizmeti tercih edecek” şeklinde konuştu. Hasan AKAR