Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karacabey Yeniköy Sahillerinde Renkli Günler

KARACABEY YENİKÖY SAHİLLERİ, RENKLİ VE HEYECAN DOLU ETKİNLİKLERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MEKSİKA TELEVİZYONLARI İÇİN DÜZENLENECEK YARIŞMA PROGRAMININ TANITIM ÇEKİMLERİ YENİKÖY SAHİLLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN, ÖNCEKİ GÜNDE ALTIN KARAGÖZ HALK DANSLARI YARIŞMASI ÇERÇEVESİNDE BULGARİSTAN, ÇİN VE HIRVATİSTAN GRUPLARININ PERFORMANSI YAZLIKÇILARLA BULUŞTU.

KARACABEY YENİKÖY SAHİLLERİ, RENKLİ

Karacabey Yeniköy sahilleri, renkli ve heyecan dolu etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Meksika televizyonları için düzenlenecek yarışma programının tanıtım çekimleri Yeniköy sahillerinde gerçekleştirilirken, önceki günde Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması çerçevesinde Bulgaristan, Çin ve Hırvatistan gruplarının performansı yazlıkçılarla buluştu.

Medya sektörünün önde gelen isimlerinden Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ve Meksika’da yoğun bir ilgiyle takip edilen “La Isla” yarışma programının tanıtım çekimlerinde Karacabey’de yer aldı. Bursa’nın çeşitli bölgelerinde çekilmesi planlanan programın bazı bölümleri için Yeniköy’ün geniş kumsalı yapımcıların tercihi oldu. Acun Medya tarafından üstlenilen projenin Yeniköy sahillerindeki etabı geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Karacabey Belediye Başkanı Fatih Karabatı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Dünya çapında ses getiren ve Meksika kanalları için çekimine başlanan ‘La Isla’ adlı yarışma programının bazı bölümlerinin Karacabey Yeniköy sahillerinde gerçekleştirilmesi şehrimiz için de önemli bir tanıtım fırsatı. İlçemizin güzelliklerinin bu şekilde değer görmesi mutlu edici bir gelişme” dedi.

Yeniköy sahillerinde Bulgar, Çin ve Hırvat rüzgarları esti

Bugünlerde renkli görüntülere ev sahipliği yapan Yeniköy’de önceki akşam ise 36.Uluslararası Bursa Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması çerçevesinde gelen ekiplerin dans gösterisi gerçekleşti. Yeniköy’de Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte Bulgaristan, Çin ve Hırvatistan ekiplerinin dans gösterileri yazlıkçıların büyük beğenisini topladı. Bulgaristan ekibinin hareketli gösterileri ilgiyle izlenirken, Çin ekibinin çocuklarla birlikte gerçekleştirdiği koreografi büyük alkış topladı. Son olarak sahne alan Hırvat ekip ise danslarıyla olduğu kadar müzisyenleri ile de ayrıca beğeni topladı. Etkinliği izleyenler arasında Karacabey Belediye Başkanı Fatih Karabatı’da yer alırken çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi. Karabatı etkinlik sonunda yaptığı açıklamada bu tarz etkinliklerin devam edeceğini ve yaz boyu çeşitli organizasyonların burada tatil bölgesini canlandırma adına yapılacağının da müjdesini verdi.