Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sağlık turizminde küresel buluşma

22-23 NİSAN 2024 TARİHİNDE KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANAN “THE MARGİNAL VİSİON ANTALYA B2B EVENTS ETKİNLİĞİ, SAĞLIK TURİZMİ SEKTÖRÜNE YENİ BİR SOLUK GETİRMEYE HAZIRLANIYOR. YAKLAŞIK 10 ÜLKEDEN 150 KİŞİNİN KATILACAĞI ETKİNLİKTE, TÜRKİYE VE ANTALYA’NIN DA TANITIMININ YAPILMASI HEDEFLENİYOR.

22-23 NİSAN 2024 TARİHİNDE

Antalya’da 22-23 Nisan 2024 tarihinde kapılarını açmaya hazırlanan “The Marginal Vision Antalya B2B Events etkinliği, sağlık turizmi sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Yaklaşık 10 ülkeden 150 kişinin katılacağı etkinlikte, Türkiye ve Antalya’nın da tanıtımının yapılması hedefleniyor.

Sağlık sektöründe sınırları aşan bir network oluşturma ve global medikal turizm alanında iş birliklerini güçlendirmeye yönelik özel B2B networklerin yapılacağı etkinlikle hastaneler, klinikler ve sağlık profesyonellerinin uluslararası arenada görünürlüğünü arttırması planlanıyor.

Etkinlikte ayrıca devlet ve sağlık turizm sektörünün yer alacağı sektöre yön verecek konuşmacıların yer aldığı panellerin yapılacağı bildirildi.