Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Susurluk’ta BALMEK’e Büyük İlgi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Susurluk’ta açtığı, BALMEK (Balıkesir Meslek Edindirme Kursları) eğitim programları yoğun ilgi ile adından söz ettiriyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Susurluk’ta

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Susurluk’ta açtığı, BALMEK (Balıkesir Meslek Edindirme Kursları) eğitim programları yoğun ilgi ile adından söz ettiriyor.
Kursiyerler, bu etkileyici eğitim programlar sayesinde sadece hobilerini geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda bu becerileri mesleğe dönüştürerek aile ekonomilerine katkı sağlıyor.
Aile Ekonomisine Katkı Sağlayan Kurs ’’BALMEK ”
BALMEK, 15 farklı branşta
sunduğu ücretsiz eğitimlerle, Balıkesir’in kültürel zenginliğini ve el sanatlarını ön plana çıkarıyor.
Kursiyerler, elde ettikleri becerileri üretime dönüştürerek kendiişlerini kurma fırsatı yakalıyorlar.
50 Bin Kursiyere Eğitim: İstihdama Büyük Katkı
Türkiye Belediyeler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,
BALMEK’in sadece bir eğitim merkezi olmanın ötesinde, hobileri mesleğe dönüştüren bir organizasyon olduğunu belirtti. Başkan Yücel Yılmaz, “BALMEK, sadece bireylerin becerilerini artırmakla kalmayıp, aynı zamanda yerel ekonomiyi canlandırmak ve toplumda dayanışmayı güçlendirmek için önemli bir araç haline geliyor.” dedi.
Büyükşehir Belediyesi, BALMEK’in başarısı sadece bireylerin değil, aynı zamanda toplumun genelini kapsayarak kadınların iş gücüne daha fazla katılımını teşvik ediyor.

balmek 6 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık balmek 11 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık

DJI 0544 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık
DCIM100MEDIADJI_0544.JPG

MTF 3418 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık MTF 3420 scaled - Yeni Gazetem: Son dakika haberler, siyaset, magazin, spor, ekonomi,sağlık